אנחנו הופכים
דמיון
למציאות.

אנחנו הופכים
דמיון
למציאות.

Appearia מתמחה בפיתוח מערכות ואפליקציות בהתאמה אישית על פי צרכי לקוח תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לשיפור, פיתוח ושיווק לכלל התחומים והתעשיות .
באמצעות השימוש בטכנולוגיות מציאות רבודה (AR), מציאות מדומה (VR) ומציאות משולבת (XR), צוות Appearia מעניק ללקוחותיו יתרון תחרותי בשוק.

  הצוות המיומן של Appearia מכיל מתכנתים, אנימטורים ומומחי תלת מימד. צוות יצירתי ביותר, מסור לתת מענה מלא לצרכי הלקוח – משלב הרעיון ועד למוצר הסופי – באמצעות שימוש בקוד מתקדם וכן עיצוב התוכנות והאפליקציות.

עם ניסיון של שנים, הן בעולם הטכנולוגיה והן בעולמות השיווק, מייסדי Appearia, האחים אלון ואייל דורן, ראו כי קיים פער משמעותי בין היכולות של טכנולוגיות ה”מציאות” השונות לבין השימוש המעשי שלהן בשוק – כמו גם חוסר מודעות לטכנולוגיות אלו בקרב האוכלוסייה.
בהתבסס על אמונתם שניתן ליישם את הטכנולוגיות הללו לטובת כלל תעשייה – והיכולת שלהן לעשות זאת – אלון ואייל הקימו את Appearia בשנת 2017. מאז הקמתה, Appearia פיתחה עשרות אפליקציות ותוכנות פורצות דרך לחברות במגוון רחב של תחומים.

בנוסף למוניטין שלה כמובילה בטכנולוגיות ה״מציאות״ השונות, Appearia ידועה בתמיכת הלקוחות מצטיינת וההתאמה האישית שלה. 

הרקע האקדמי וניסיונו המקצועי של המייסד השותף אייל דורן הם בשיווק ופיתוח עסקי, לאחר שעבד בתפקידים בכירים במספר חברות הייטק בישראל. יש לו גם הכשרה מתקדמת בטכנולוגיות Unity ו-Virtual Reality, Augmented Reality ועיצובי תלת מימד. אייל מוביל הן את צוותי השיווק והן את צוותי הפיתוח העסקי באפיריה.

  על הצד הטכנולוגי של החברה אחראי המייסד השותף אלון דורן, המוביל את צוות הפיתוח. אלון הוא מפתח Unity מנוסה, אמן תלת מימד ואנימטור המתמחה בטכנולוגיות של מציאות רבודה, מדומה ומשולבת.
אלון פיתח עשרות תוכנות ואפליקציות בתחומים שונים תוך שימוש בטכנולוגיות אלו ובעל יכולת מציאת פתרונות לאתגרים טכנולוגיים מורכבים.

Appearia פיתחה מוצרים ויישומי VR / AR חדשניים לתעשיות המשתרעות על המגזרים החינוכיים, ההיי-טק, החברתיים והרפואיים. (קישור לפרויקטים). ליישומים אלו יש השפעה משמעותית הן על פיתוח מוצרים חדישים בכל ענף והן על יעילות השיווק שלהם בהגעה לקהל היעד שלהם.

Appearia מחויבת לקחת רעיון של לקוח ולהפוך אותו למציאות בצורה יצירתית, מקצועית ויעילה.